Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36776 (5289630)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

05.11.2015 я звернувся з заявою М-35434 (5270124) щоб відповідальна особа комунального підприємства — Директор ЖЕД 201 Тимченко Наталія, відновила мені, як власнику жила у будинку де я мешкаю, вільний доступ до інженерної комунікації будинку (сміттєпроводу), за користування яким на протязі 20 років від дати прийняття будинку в єксплуатацію у 1998 р. , я сплачую плату, яка є складовою частиною тарифу 5,79 грн. за кв. м., що діє нині (див.: https://www.municipal.kiev.ua/kiev/ ).
Сьогодні, аж на 5 день, від свого звернення, я отримав від неї відповідь, яка не є чесною та достовірною (див. додану копію). По перше, Наталія Дмитрівна, Ви змінили форму моєї заяви – назвали її ”раціанолізаторська пропозиція”, яка, на Вашу думку потребує від Вас, для виконання, додаткового фінансування. Мені не зрозуміло — сміттєпровод є у технічному паспорті будинку, діяв за призначенням 20 років до 09/2018 р. Я подав до служби ”1551” заяву, а не рац. пропозицію, бо вирішення мого питання, по суті, не потребує ніякого ”раціоналізаторства”.
По друге, у своїй відповіді Ви визнаєте, що НЕЗАКОННО внесли зміни у діяльність будинку, бо ”закриття ковшів сміттєпроводу у вказаному житловому будинку (3 під’їзд) проведено в зв’язку із наданням до ЖЕД-201 колективної заяви мешканців під’їзду з проханням закрити ковші сміттєпроводу для покращення санітарного стану та унеможливлення розповсюдження гризунів та комах ”.
Ви, просто, як посадова особа, головний інженер ЖЕДу (в минулому) виконуйте необхідні регламентні роботи (див.: https://www.gioc.kiev.ua/files/File/307_2011.htm ), а саме — проводьте щоденне прибирання сміття з сміттєпровода до контейнерів для вивозу його сміттєвозами; дезинфекцію елементів сміттєпроводів та сміттєзбірників для боротьби з розповсюдженням гризунів та комах. І санітарний стан буде добрим. До речі, у попередні роки мого проживання, якщо Ви визнаєте незадовільним сан. стан у будинку, чи складали Ви, як посадова особа, відповідні Акти з залученням представників сан. станції, або інших підрозділів МОЗ України? Думаю, що ні...
А завтра, ”група громадян” подасть Вам заяву заварити один з двох діючих виходів з мого підїзду, бо ”так буде варто...”
І що?
Ви не суддя, і не директор ОСББ, а всього, лиш, начальник ЖЕД 201 — КОМУНАЛЬНОЇ установи, яка повинна забезпечувати безперешкодне функцінування вже діючих інженерних комунікацій у житловому фонді.
Вимагаю від Вас виконати мою повторну заяву, яка оформлена, вже, як скарга...
Наступна буде до ”урядової лінії 1545