Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36617 (5289640)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:28 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! Моя скарга відноситься до освітлення дитячого майданчика у Ботанічному саду ім. Фоміна.
Вже багато років дитячий майданчик зовсім не освітлюється, як і більша частина ботанічного саду.
І я, як мама малої дитини , і багато інших мам ,зовсім не маю можливості гуляти там з дитиною в осінньо-зимовий період. А як відомо, в цьому районі не так багато місць для прогулянок з дітьми.
Дякую.