Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-7807 (5289678)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД ”Печерська брама” [Мартинчук С.О. ], виконавець: ЖЕД Печерська брама
Дата контролю:16 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Розташування сміттєвих контейнерів по вул.Філатова
Сттуація не змінюється, контейнери стоять на дорозі, як і стояли, сиіття валяється навкруги. Приберіть контейнери з поля зору будинку, вони просто під балконом дому по вул. Саперне Поле 1/22! В контейнерах рться бомжі і все це я бачу з вікон своєї квартири!