Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-7147 (5289694)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На перетині вул.Майкопська15, вул.Кустанайська 1, проспект Лобановського 126 - МІСЯЦЬ НАЗАД працівники Київгаз проводили роботи. Знесли асфальт, розрили все кругом, поставили 1м огорожу на 1 кв.м.зі знаком ведуться дорожні роботи, а розрили 300 м!!!! І все!!! Зараз ніяких робіт не проводять, асфальт не кладуть, за собою ніхто нічого не прибрав і не збирається. Проїхати неможливо!!!!