Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36782 (5289758)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: в.о. Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На розі вул. Січових стрільців та Вознесеньського узвозу були виламані металеві стовпчикі, які запобігали заїзду автотранспорту на огороджену пішохідну територію. Через це працівники торгівельного центру паркують автомобілі (в тому числі вантажні) на огородженому тротуарі, порушуючи постанову КМУ #1342 від 3 грудня 2009 р.
У зв’язку з цим прошу:
1) встановити стовпчики на місце біля пішохідного переходу, позначене на фотографіях, що додаюються до звернення;
2) ініціювати звернення до Національнох поліції через пошкодження комунальної власності м. Києва.