Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-12920 (5289766)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Шановний Віталій Володимирович, вкотре звертаюся до Вас з проханням навести лад на зупинці громадського транспорту біля Автостанції ”Південна” (по напряму до центру міста), де велика кількість пасажирів щоденно приїжджає та здійснює пересадку на тролейбуси і маршрутки. Через неналежне розміщення торгових точок на території зупинки (як для маршруток, так і для тролейбусів) люди змушені стояти над дорогою щоб пропустити пішоходів (по тротуару і через дорогу на світлофорі) і щоб мати можливість побачити номер транспорту який наближається, адже розміщення кіосків (хто як забажав так і поставив і чим блище до дороги тим ”краще”) які перешкоджають переміщенню людей і панорамному огляду транспорту, є небезпечним для життя і здоров’я киян та гостей міста (при великі кількості пасажирів, люди змушені виходити на дорогу) та дорожнього руху вцілому. На даний час більша половина тротуару (ширина тротуару для проходу і зупинки залишиласа біля 1 метра) заставлена ”Фаворит спортом” (це місце, де повинна стояти тролейбусна зупинка),кіосками і ларками з холодильниками (місце маршрутних зупинок).
Виходячи з вище викладеного, велике прохання упорядкувати належним чином дану територію. Фотодокази в кількості 4 штуки додаю.