Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74859 (5289795)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:16 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня. Прошу звернути увагу на пішохідну зону по вул. Теремківській 9 з боку дитячого садочку”Голосіївська перлина” листя не прибирається взагалі. Чи мають вони відношення до цієї території. Вже незабаром впаде сніг, і це все листя буде в нас на взутті.