Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-1934 (5467817)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Спалювання сміття (листя, гілок, відходів, тощо)
Відповідальний:Відділ благоустрою [], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На території гаражів, що розташовані за цією адресою регулярно відбувається спалення гуми та сміття. Увесь район постійно знаходиться в димовій завісі та гарі. Сморід розповсюджується на по всій території Мінського масиву. Мої неодноразові звернення ні до чого не призвели, це питання постійно ігнорується. Поряд з місцями спалювання сміття та гуми знаходяться житлові будинки (ЖК Яскравий) та дитячий садочок. Ця злочинна діяльність впливає на здоров”я та самопочуття всіх мешканців масиву. Прошу прийняти термінові заходи, щодо усунення проблеми!