Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4784 (5468055)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Здрастуйте, шановані міські керівники! Ми, жителі вулиці Олеся Гончара, які у тому числі довірили вам управляти комунальним господарством м. Києва, вимагаємо притягнути до відповідальності невідомих нам осіб, які по-варварськи знищили дорожнє полотно нашої вулиці ( одній з центральних історично) О.Гончара між перетинами з ул, Гоголевской і Чехівським провулком. А також змусити їх зробити дорогу вулиці такий же, як вона була, доки вони не понівечили її. За дорученням від жителів будинків 59, 62,74, 72, 50, 48. фото додаються Рукописний колективний лист відправляємо в Генпрокуратуру, Адміністрацію Президента, Кабмін для реагування.