Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1288 (5468057)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Оболонська РДА [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Хочу звернутися з проханням, щодо встановлення біля будинку за адресою проспект Свободи 46, а саме на пішоходних тротуарах біля будинку - Антипаркувальних стовпців.

Це прохання обґрунтовується постійним закритим тротуаром для людей що мешкають у цьому будинку, так як постійно паркують люди свої автомобілі. Жінки з колясками, діти, літні люди постійно опиняються в небезпечній ситуації при виході з будинку та при поверненні додому, так як їм приходиться йти проїжджою частиною дороги.

Я вважаю це не надто коштовно щоб оберегти людей.

Завчасно дякую і з надією на вирішення цього питання!