Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2357 (5468061)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:20 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не почищено від снігу тротуари по стороні, де розатшовано житловий комплекс ЖК НОВА АНГЛІЯ по вулиці Михайла Максимовича, 24,26,28