Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4067 (5468101)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вулиця Василя Стуса від проспекта Палладіна і до вул. Семашка має дуже інтенсивний автомобільний рух у години пік, утворюються ”тягнучки”.
Нетерплячі водії виїздять на зустрічку, щоб обігнати караван автомобілів. Деякі з них несуться по зустрічці з неадекватною швидкістю, незважаючи на погодні умови і видимість. При цьому на узбіччях напарковано багато автомобілів, дорога вузька і не проглядається.
Водночас, дорогу на цьому відрізку перетинає велика кількість пішоходів, у тому числі з дітьми, найбільше біля торгівельного центру ”Академсіті”, рух постійний. Дехто з них ”вивалюється” на проїзну частину просто з-за припаркованих автомобілів.
Наскільки мені відомо, цього року уже збили дитину на цьому відрізку. Я сам був свідком кількох випадків, коли водії проносилися повз дітей і старих на пішоходному переході, не пропускаючи їх, а може й взагалі не бачачи.

Тому пропоную: вдосконалити дорожнє обладнання на цьому відрізку вул Стуса, встановивши ”лежачі поліцейські” до і після пішохідних переходів, і попереджувальні знаки 1.33 ”Увага, діти!”. На відрізку навпроти ТЦ ”Академсіті” встановити боларди, щоб фізично заборонити паркування на тротуарі там.

Дякую за увагу. Сподіваюся, ми разом відвернемо потенційну трагедію, яка може трапитися.