Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-3849 (5468138)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 502 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Волковська Віра Миколаївна
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

В 2017 році ТОВ «Будівельна компанія «Легобуд», вигравши тендер, за бюджетні кошти міста, виконала ремонт асфальтного покриття за адресою м. Київ, проспект Оболонський 14Б. В результаті цих робіт з’явилась калюжа навпроти 3-5 та 7 під’їздів, що особливо стало видно весною, під час дощів.
В квітні 2018 я звернувся листом до директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району» з проханням зобов’язати ТОВ «Будівельна компанія «Легобуд» усунути недоліки в асфальтовому покритті за адресою м. Київ, проспект Оболонський 14Б, за свій рахунок відповідно до гарантійних зобов’язань п.1.3 проекту договору. 1.3. На всі види робіт Підрядником встановлений гарантійний термін 5 років.
27.08.2018 року ТОВ «Будівельна компанія «Легобуд» виконала роботи в результаті яких:
- навпроти 7 парадного зруйновано кріплення люку ЦО І ГВС, люк тримається на залишках бетонної конструкції, і може провалитись в любу хвилину. По цій дорозі дітей возять в дитячий сад, їздить вантажний транспорт
- замість калюжі довжиною 5-8 м і глибиною 3-5 см, появилась калюжа довжиною 80 м, шириною до 0,6 м і глибиною до 10 см.
- частина проїзного покриття стало не придатним для руху авто, та проходу пішоходів,,
- каналізаційні люки та решітки зливової каналізації тепер вище виритої в асфальті канави на 5-10 см.
- стало видно, що асфальтне покриття , виконане ТОВ «Будівельна компанія «Легобуд» не товстіше 3 см і триматись не буде.

Бюджетні кошти використані, належного асфальтного покриття відсутнє.
навпроти 7 парадного зруйновано

Прошу Вас вжити необхідних заходів, для усунення браку в роботі ТОВ «Будівельна компанія «Легобуд» при ремонті асфальтного покриття за адресою м. Київ, проспект Оболонський 14Б відповідно до діючих нормативних актів.
Уповноважена особа житлового будинку О.М. Бабич