Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8063 (5468378)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт та заміна електроприладів
Відповідальний:УЖГ Печерського району [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Григор’єва Олена Петрівна
Дата контролю:15 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

22.01.2019 в 24-поверховому будинку за адресою вул. К. Бендукідзе, 2, в якому я проживаю в 2 під’їзді сталась пожежа в електрощитовій. Наслідки пожежі: вигоріла електропроводка всього другого під’їзду (24 поверхи) разом з лічильниками електропостачання; 153 квартири зараз без електроенергії; ліфти пошкоджені і не працюють; місця спільного користування (коридори) на 3 поверхах вигоріли вщент, в тому числі, капітального ремонту потребують ліфтові шахти на цих поверхах; інші поверхи, з 1 по 24 в кіптяві і сажі від пожежі і задимлення, тому потребують ремонту і мільйонних вкладень в ремонт.
За попередніми висновками експерта з пожежної безпеки, в будинку забудовником, КП «Спецжитлофонд», порушені протипожежні норми:
- кабель по проекту 35 - по факту 25; - автоматика на 35 не спрацювала, хоча кабель весь згорів; труби під кабель були пластикові, замість металевих; кабель горючий; відсутні міжповерхові перегородки в електричній шахті, тому пожежа з поверху на поверх переходила за 3-5 хв; вихід на незадимлювальний балкон спроектований повз електричні щитки (найбільш пожежонебезпечне місце на поверсі); двері в приміщення з електричними щитками невогнетривкі. Експлуатуюча організація КП «Житло-сервіс» здійснювала його обслуговування вкрай погано. Неналежним чином експлуатувалася і система електропостачання будинку та система пожежної безпеки.
Працівниками експлуатуючої організації постійно порушувались вимоги пожежної безпеки, зокрема:
обслуговування протипожежних систем вчинялося тільки на папері, жодного разу ми, як мешканці, не бачили представників спеціалізованої обслуговуючої організації, які б щось перевіряли чи обслуговували; датчики задимлення були демонтовані майже одразу після того як КП «Житло-сервіс» приступило до обслуговування будинку; пожежні рукави га вогнегасники було також демонтовано з поверхів усього будинку; автоматика протипожежної системи не працювала, була переведена з автоматичного в ручний режим;
з метою примусу боржників до сплати, працівниками КП «Житло- сервіс» самовільно, без представників «Київенерго», перерізався електричний кабель біля електролічильників без подальшої його ізоляції. При погашенні боргу-здійснювалось з’єднання кабелю недопустимим, з точки зору експлуатації системи електропостачання, способом «на скрутку» з порушенням встановлених вимог.
Просимо вас посприяти у найкоротшi термiни вiдновленню е/е у 2 пiд’iздi, притягнути до вiдповiдальностi забудовника КП «Спецжитлофонд» i КП «Житло-Сервiс»!!!