Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8073 (5468441)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Освітлення магістралей (проїжджих частин) та вулиць м. Києва
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на всем протяжении Дарницкого Шоссе отсутствует освещение фонари не горят,что в ночное время делает этот участок чрезвычайно опасным и часто приводит к авариям. Нужно обязательно восстановить освещение.