Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4096 (5468479)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!

На перехресті вул. Гарматна та бул. В.Гавела встановлений світлофор, налаштування роботи якого створює суттєві ускладнення для транспортних засобів, які рухаються по вул. Гарматна в бік вул. Борщагівська. Справа в тому, що переважна більшість автомобілів в ранковий час повертають направо з вул. Гарматна на бул. В.Гавела, а світлофор налаштований таким чином, що коли для автомобілів, які рухаються по вул. Гарматна в бік вул. Борщагівська горить зелений сигнал світлофора, то і для пішоходів, які перетинають бул. В.Гавела, також горить зелений сигнал, причому час дії обох сигналів збігається. Водії, які повертають праворуч з вул. Гарматна на бул. В.Гавела повинні згідно Правил дорожнього руху (ПДР) пропускати пішоходів, які перетинаюсь бул. В.Гавела. Відповідно без порушень ПДР повернути направо за один цикл роботи світлофора можуть не більше 1-2 автомобілів – це ті автомобілі, які вже виїхали на перехрестя і змушені закінчувати маневр на заборонений сигнал світлофора. Через таку слабку пропускну спроможність світлофора утворюються величезні затори довжиною декілька кварталів.

Прошу розглянути можливість встановлення на світлофорі додаткової зеленої стрілки, яка б під час дії червоного сигналу світлофора дозволяла автомобілям робити правий поворот за відсутності перешкод у вигляді пішоходів та інших транспортних засобів. Або внести корективи в роботу світлофора, збільшивши час дії зеленого сигналу для автомобілів.