Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1554 (5468546)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Не вивозиться сміття. Біля будинку утворилося звалище, що в будь яку мить може посипатися на єдину дорогу, що веде до будинку. Це є прямим порушенням Наказу МВС України Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні, п. ІІІ.1.3. в якому значиться, що автомобільні дороги, проїзди й проходи до будівель мають бути завжди вільними, утримуватися справними. Також було порушено Наказ Міністерства охорони здоров’я України Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, п. 2.7, 2.13 та 2.14, де вказано, що мають бути обладнані навісами, огорожею та ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту. Сумарний об’єм контейнерів для зберігання побутових відходів повинен перевищувати фактичний об’єм їх утворення на 25 відсотків. Під час зберігання побутових відходів у контейнерах повинна бути виключена можливість їх загнивання, розкладання, розвіювання та розпилювання. Термін зберігання в холодний період року (при середньодобовій температурі -5 град.С і нижче) повинен бути не більше ніж три доби.

Створена ситуація є прямим наслідком бездіяльності та невиконання посадових обов’язків відповідними держслужбовцями. Вимагаю негайного усунення вказанних порушень у найкоротший термін та притягнення до відповідальності винних осіб.

Додаю фото станом на 18.11.2018, 20.01.2019, 29.01.2018, 01.02.2019 та 06.02.2019