Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2380 (5468620)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Заплановано на наступні періоди
 
Текст звернення

Мешканці мікрорайону звертаються з проханням встановити врегульований пішохідний перехід навпроти ЗНЗ№68. Там є перехід, облаштований ”лежачими поліцейськими”, але навіть за їх наявності були випадки, коли на ньому збивають дітей, оскільки навпроти шкільні ворота. Також трафік через вул. Білицька зріз значно, оскільки з”явилися (і постійно з”являються нові) нові високоповерхівні - цілий масив. Все це ускладнюється й тим, що вулиця Білицька простяглася пагорбами і у водія невеликий шанс продивитися вдалечіні ситуацію з пішоходами.
Також дуже багато машин паркується вздовж вулиці, коли у храмі кришнаїтів (що на сусідній вулиці) відбуваються служби. Це все унеможливлює безпеку руху пішоходів і підвищує ризик виникнення дорожньо-транспортної пригоди. Дуже просимо почути наше прохання і встановити регульоване перехрестя вул. Білицька-Гомельська.
Сподіваємося на позитивну відповідь.
Бо немає нічого ціннішого у демократичному суспільстві, яке ми розбудовуємо, ніж життя людини.