Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1562 (5468642)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день!

Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутись із проблемою освітлення ділянки Дарницьке шосе ( 2631495 )?

Із моменту відкриття й по теперішній час (2012-2019 рр) на Дарницькому шосе ( 2631495 ) освітлення відсутнє!!! Оскільки вказаний маршрут став однією із головних артерій сполучення лівого та правого берегів, завантаженість дороги є дуже великою, а автовласникам залишається лише керуватись власним відчуттям дороги та знанням найдрібніших нюансів покриття. Трапляється дуже багато передаварійних ситуацій (маршрут має, щонайменше, три заокруглення дороги та три ями, які відремонтовано аби як).
Частина маршруту містить встановлені вуличні фонарні стовпи але вони не працюють, а решта дороги покинута, наче всі забули про необхідність освітлення та розмітки!
У темний період доби видимість падає, майже до нуля! Видно лише фари автомобіля, часто й колір авто не розгледіти, не кажучи вже про полосу в якій він їде! Як доказ наводжу хроніку ДТП від 05.02.2019, 21:00. (https://korrespondent.net/city/kiev/4061890-v-kyeve-pianyi-vodytel-ustroyl-massovoe-dtp-y-sbezhal)