Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8106 (5468660)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

25 Листопада 2018р. мною була направлена скарга К-80579, про те, що ”На газоні перед будинком №9 по вул. Гната Юри незаконно встановлено торгові павільйони, які вже підключено до електричних мереж.” Станом на 06.02.2019р. ніяких дій не проведено, павільйони працюють і не від’єднані від електричних мереж. Прошу надати відповідь чи внесені згадані павільйони до переліку на демонтаж і на який підставі вони підключені до електричних мереж?