Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-1948 (5468668)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович]
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день.

Питання комплексне і потребує можливо вирішення не одного комунального підприємства. Тому прошу при вивчені не відписуватись, що це не в нашій кмпетенції. Скарги і звернення на 1551 для того і пишуть, щоб не вгадувати кому писати.

Вул. Маршала Конєва, яка вже май же два рики є повністю проїздною для автотранспорту від вул. Василя Касіяна до вул. Ломоносова і від вул. М.Ломоносова до вул. Ак.Вільямса має шість смуг дорожнього полотна по три в кожному напрямку.

На дворі лютий 2019 рік, а за всю зиму на всій довжині вул. Маршала Конєва так і не загорілись існуючі ліхтарі і не встановлено додаткових ліхтарів.

На ділянці вулиці від вул. Василя Касіяна до вул. Ломоносова і від вул. М.Ломоносова взагалі немає тротуарів, а тому всі пішоходи ходять по проїзжій частині і при відсутності освітлення дуже важко завчасно побачити людей на дорозі.

Прохання в 2019 році провести роботу по відновленню освітлення на існуючих ліхтарях та встановити додаткові ліхтарі на вказаній ділянці.

Збережемо життя.

Дякую