Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-3882 (5468873)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Управління капітального будівництва [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Корбецький Мирослав Богданович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!
Не зважаючи на велику кількість звернень до різних інстанцій з приводу ремонту дороги по вулиці Єлизавети Чавдар, мушу звертатись з даною проблемою ще таким шляхом, адже асфальту на дорозі вже майже немає, ями досягли такого рівня, що проїхати автомобілем стало практично неможливо, доводиться порушувати ППД та об’їжджати аварійні ділянки зустрічною смугою. Про вплив такої дороги на стан самого автомобіля не варто навіть писати....
Дорогу не ремонтували через будівнитцво ЖК Патріотика, але воно зі сторони вулиці Чавдар вже завершене і саме час приступити до ремонту дороги. На фото прикріплена лише маленька частина кадрів з аварійної дороги.
Прошу бути уважнішими та відповідальнішими до побажань киян, адже вони не фантастичні і не якісь космічні, ми просимо людських, зокрема безпечних!, умов для існування.
Хочу ще звернути увагу, що жителів даної вулиці не влаштовує відповідь на звернення на кшталт - дорога не передана на утримання міста і її обслуговує забудовник. Чесно кажучі, жителям все одно хто обслуговує вулицю, адже вона знаходиться у Києві, отже саме Київ має бути відповідальний за її стан та безпеку. Якщо забудовник безвідповідальний - знайдіть на нього управу та змусьте відремонувати дорогу!