Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4859 (5468946)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 109 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Притульський Віктор Артемович
Дата контролю:7 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу провести роботу з працівниками відповідних служб щодо чистки території навколо будинку. Цією територією ходять мешканці та гості, батьки з дітьми і колясками, а також їздять автомобілі.
Нажаль, таке ставлення працівників відповідних служб, які займаються очисткою від снігу призводить до псування дорожнього покриття (сніг перетворюється на мокру жижу а потім промерзає і дає тріщини та ями). Невже важко пройтись не один раз технікою там де робітникам зручно, а всією територією?
Фото, де видно ”роботу” майстрів з очистки однієї смужки додаю. Машин, що часто заважають чистити сніг там з одного боку не було і зараз немає. Я говорю саме про цю ділянку (ліворуч на фото).