Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-3890 (5468993)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Заміна схем діючих таксомоторних маршрутів
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Влітку 2018 року у зв”язку з ремонтом каналізаційного колектора біля ТОВ ”Епіцентр” тимчасово було змінено маршрут автобусу №46. Його кінцева зупинка для висадки пасажирів перемістилася на вулицю Вільде в зону пішохідного переходу напроти ЗНЗ №184, що суперечить правилам дорожнього руху. Зупинка, а тим паче стоянка транспорту на пішохідному переході заборонена. Ремонт дороги закінчився ще влітку, а нормальний рух автобуса так і не відновили. На наші запити та звернення ”Київпастранс” відповідає, що відновити рух не є можливим через дорожні роботи, а це не відповідає дійсності.
Постійна стоянка автобусів в зоні пішохідного переходу щодня наражає на небезпеку сотні дітей, які переходять дорогу, йдучи до та зі школи, адже стоянка автобусу суттєво знижує видимість на дорозі: діти НЕ бачать машини, які можуть виїхати з-за автобуса, а водіїї НЕ бачать дітей.
Єдине, що може заважати руху автобуса за звичним маршрутом, це незаконно припарковані на проїжджій частині автомобілі співробітників ”Епіцентру”.
Просимо вжити відповідні заходи, забезпечити дітям безпечну дорогу до школи!!!