Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8149 (5469010)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Будівництво системи зливневих стоків
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрый день, 30 января я сделала Предложение по поводу очистки дорог города Киева 30 Січня 2019
К-6416. Мне ответили в рамках Днепровского района:

Шановна Ірино Андріївно!
За дорученням КБУ2Контактний центр» м.Києва ,, ШЕУ Дніпровського району уважно розглянуто та опрацьовано Ваше звернення від 30.01.2019р. за №К-6416/1 стосовно незадовільного прибирання від снігу наземних пішохідних переходів по вулицям Дніпровського району.
За наслідками опрацювання в межах компетенції та господарського відання інформуємо, що у Дніпровському районі від снігу очищено всі балансові території, задіяні бригади з ручного прибирання які внаслідок паркування транспортних засобів вздовж бортового каменю виконали роботи з очищення у складнодоступних місцях.

Но как можно так бессовестно врать, если абсолютно ничего не было убрано! Улица Малышко все пешеходные переходы плавали в воде и жиже неделю, пока благодаря погоде немного не испарились лужи на переходных переходах! А напротив памятника Малышка лужа как не испарилась, так она после сегодняшнего снега и превратилась в озеро! Фото прилагается. Уже не первый раз, жеки отвечают, что заявка выполнена, хотя сами ничего не делают! Что это за отписки! Днем, даже сегодня: когда тепло и солнечно не видно ни одного работника, чтоб он убирал снег и жижу с дорог с 12 до 17, когда самое удобное время! Что делают ответственные службы в это время? И вообще есть ли они?