Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-1341 (5469175)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Голосіїво” []
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

По улице Касияна - есть единсвенный тротуар по которому можно подойти к метро Ипподром. И этот тротуар проходит вдоль Ипподрома, но там экскватор перерыл тротуар и асфальтовое покрытие не востановили. Грязь по колено - пройти можно по траве, но трава тоже уже в перемешку с грязью.
Восстановите тротуар что бы люди могли идти к метро, а не лезть по грязи