Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4888 (5469278)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

як підійматися з другорядної дороги (паралельна голосіївському проспекту навпроти будинку Голосіївський проспект 98/2 знак неправильно вказує напрям тільки прямо адже а там висить кирпич. повинен бути знак тільки наліво. фото додаю .