Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8191 (5469323)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Управління освіти [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Іваніна Н.В.
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня!
Хочу висловити Подяку за запроваджений механізм фінансування дошкільних закладів – «Гроші ходять за дитиною». Погоджуюся з цитатами, які знайшов на Вашому сайті (три цитати наведено нижче).
Прошу пояснити процедуру работи такого механізму та зазначити відповідальних осіб, до яких можна звертатись за впровадженням.
Дякую!
З повагою, Андрій Кузьменко

Цитата 1 (міністр освіти Лілія Гриневич):
В новий закон «Про освіту» закладено низку прогресивних норм.«Хороший закон, якщо він правильно імплементується, повноцінно набуває чинності протягом 2-5 років після прийняття. Зокрема, законом «Про освіту» передбачено, що принцип «гроші ходять за дитиною» буде впроваджено з 2019 року.», – наголосила міністр освіти Лілія Гриневич.

Цитата 2 (голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко):
Сьогодні 19.07.2018 на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали впровадження нового механізму фінансування дошкільних закладів. «Застосування перевіреної європейської практики – механізму «Гроші ходять за дитиною». Завдяки цьому механізму, ми зможемо розширити можливість маленьких киян на здобуття дошкільної освіти у закладах різної форми власності та зменшимо чергу в дитсадки, а завдяки конкуренції покращимо надання освітньої послуги у дитячих садках», – наголосила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

Цитата 3 (заступник голови КМДА Валентин Мондриївський):
Сьогодні 18 грудня 2018 року на пленарному засіданні Київська міська рада підтримала міську цільову програму «Освіта Києва. 2019–2023 роки», фінансування якої визначено на рівні 52,4 млрд грн. Окрім того, на забезпечення базового фінансового нормативу у садочках на 5 років передбачено 24,6 млрд грн.«Мова йде про проект «Гроші ходять за дитиною». Місто фінансуватиме не заклад, а закуповуватиме саме освітню послугу для кожної дитини. Поняття базового фінансового нормативу визначає вартість освітньої послуги для кожної дитини, яку місто може направити «за дитиною» у дошкільний заклад будь-якої форми власності, у тому числі й приватний», – прокоментував рішення заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.