Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-1937 (5469331)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Управління будівництва та архітектури [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Давидов
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 З У «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Відповідно до ст. 5 З У«Про звернення громадян», письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Згідно оприлюдненої в мережі інтернет інформації та витягів з Реєстру юридичнох осіб та фізичних осіб-підприємців по вулиці Діловій в місті Києві зареєстровані будинки № 22, № 22 літера Б, № 22А , № 22Б та № 22В.
Однак в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно є інформація лише про будинок №22 по вулиці Діловій, а за даними Укрпошти індекс присвоєно по вулиці Діловій лише будинкам №22 та №22А.
В свою чергу за інформацією, отриманою з відкритих джерел, будинок №22 по вулиці Діловій має площу 1 387 м2 та налічує 13 квартир.
Однак за даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно існують 15 квартир в будинку 22 по вулиці Діловій.
Зважаючи на вищезазначене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:
1) Чи існують згідно наявної в Департаменті містобудування та архітектури будинки №22 літера А, №22А , №22Б та №22В по вулиці Діловій?
2) Яка площа будинків будинки №22 літера Б, №22А , №22Б та №22В по вулиці Діловій?
3)Яка кількість квартир у кожному з будинків №22, №22 літера Б, №22А , №22Б та №22В по вулиці Діловій?