Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8193 (5469344)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Обслуговування каналізаційних систем у приватному секторі
Відповідальний:Департамент експлуатації каналізаційного господарства [Кислий М. І.], виконавець: Новіков Ігор В’ячеславович
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Просимо вашої допомоги у вирішенні проблеми, що склалася по нашому провулку з питання каналізації та водовідведення.

В суботу 2-го лютого по провулку Ялинковому сталася аварійна ситуація по воді, приїхала аварійна служба, встановила поломку прорива труби і перекрила воду. Ми звернулися у письмовому вигляді до районної адміністрації з питанням ремонтних робіт водовідведення. На наше звернення приїхали представники районної адміністрації та представники Укртелекому, пообіцяли, що роботи будуть виконані з понеділка(4-го лютого), але нажаль до цього часу не розпочато жодної роботи.

Ми зверталися до різних інстанцій, але жодна з них нам не допомогла. Єдина відповідь, яку ми отримали, те, що труба з водопостачання, нажаль, ніде не стоїть на балансі. Тобто у разі її поломки, ніхто не відповідає за її ремонт.
Більше 10-и років тому, у 2008 році, на нашому провулку, було прокладено нові комунікаційні мережі по водопостачанню та каналізації, але до сих пір роботи з підключення цих мереж не розпочато. Ми весь цей час користуємося старою водопостачальною трубою (яка постійно прориває, і вже скоро не буде підлягати ремонту), а також за свій рахунок декілька разів на місяць викликаємо асенізатор для очищення вигрібних ям.

Мешканці провулка Ялинкового живуть у постійному страху, щодо санітарного стану води, стану труб яким вже більше 50-и років, що загрожує катастрофою усьому мікрорайону. Невже мешканці пров. Ялинковий, серед яких є ліквідатори ЧАЕС та інваліди ВВВ, ветерани праці, пенсіонери, маленькі діти не заслуговують на гідні умови життя.
У 2016 році ми зверталися до Київської міської Державної адміністрації, Пантелеєву П.О., Захарченко П., Лозовому В.Б., у КМДА Департамент ЖКГ Кличко В.В., а також у контактний центр КМДА 1551 та до Вас.

Ми отримали зворотній зв’язок, що передбачені кошти на будівництво та підключення каналізаційних та водяних мереж у 2017 році. Нажаль, минуло вже 2 роки, а ніяких дій так і не відбувається. Крім того, під час розмови з представниками адміністрації Дарницького району нас повідомили про те, що у планах фінансування на 2019 рік виділення коштів на ці роботи не передбачено.


Чекаємо відповіді та дії з вашої сторони!