Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3513 (5469345)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:7 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Провулок Смольний (його чомусь немає в переліку вулиць) що знаходяться по дорозі від метро Васильківська до вулиці Ломоносова, одразу за територією інституту, ніколи не прибирається і не чиститься двірниками від снігу. При ожеледиці весь тротуар вкрит льодом, людям доводиться йти по проїжджій частині. Те ж саме й при завалах снігу. Сьогодні там неможливо було пройти з дитиною через те, що весь випавший сніг уже об 11 витоптвся і стало дуже слизько. Я там ходжу щожня, і кожного дня пройти - це проблема.
Нещодавно (десь тиждень тому)приїждала дорожня служба, насипали піску, що зовсім не винішило проблему, так як товщина криги дуже велика. На наступний день дорожня служба почистила від льоду шматок тротуару 2*5 м, хоча весь провулок метрів 40 довжиною.
Хто відповідає за цю ділянку і чому не виконується робота двірника?