Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-1967 (5469353)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання асфальту на ділянках, де непередбачено проектом забудови
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день.

Питання комплексне і потребує можливо вирішення не одного комунального підприємства. Тому прошу при вивчені не відписуватись, що це не в нашій компетенції. Скарги і звернення на 1551 для того і пишуть, щоб не вгадувати кому писати.

Вул. Маршала Конєва, яка вже май же два роки є повністю проїздною для автотранспорту від вул. Василя Касіяна до вул. Ломоносова і від вул. М.Ломоносова до вул. Ак.Вільямса має шість смуг дорожнього полотна по три в кожному напрямку.

На дворі лютий 2019 рік, а на ділянці вулиці від вул. Василя Касіяна до вул. Ломоносова взагалі НЕМАЄ тротуарів, а тому всі пішоходи ходять по проїзжій частині і при відсутності освітлення дуже важко завчасно побачити людей на дорозі.

Прохання в 2019 році провести роботу по будівництву тротуарів з обох боків даної автодороги.

Збережемо життя і покращемо дорожнє господарство.

Дякую