Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-1990 (5469360)
Зареєстровано:6 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:21 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Шановний пане Віталію Кличко!До Вас звертається 10-тисячна громада масиву Теремки 1:Кібцентр з питання прокладання каналізації та/чи водопроводу ТОВ «Глобал Еко Сервіс Груп» на замовлення ТОВ «БК «Інтергал-Буд» по вулицях Теремківській та Жулянській у місті Києві (Голосіївський район)До Вас звертається 10-тисячна громада масиву Теремки 1:Кібцентр з питання прокладання каналізації та/чи водопроводу ТОВ «Глобал Еко Сервіс Груп» на замовлення ТОВ «БК «Інтергал-Буд» по вулицях Теремківській та Жулянській у місті Києві (Голосіївський район).
22 та 23 січня 2019 року у в.о. голови Голосіївської РДА Настасенка О.Г. проводилися термінові наради, а 25 січня – на території ОСН «Комітет мікрорайону «Теремки-1» та ОСН «Хуторець». Це були робочі зустрічі мешканців вул.. Теремківської та вул. Жулянська з забудовником та підрядника ЖК «Озерний Гай» (с. Гатне, Київська обл.).
.
На цих зустрічах громада виступила категорично проти прокладання. На нараді в РДА Голосіївського району від 23 січня 2019 року було вирішено призупинити виконання робіт до узгодження проблемних питань з мешканцями вул. Теремківська та Жулянська.Але,Виконавець робіт, навіть і не збирався зупинятися. Тоді ми передали наше звернення Володимиру Слончаку у прямому ефірі на каналі Київ 30.01.2019 рокув програмі Київ live. Весь цей час роботи тривали, але на території с.Гатне. А вчора, 05.02.2019 року, вони перейшли в межі Києва. Виконавець робіт не маючи необхідних дозвільних документів на проведення робіт по вул. Жулянська, викопав траншею довжиною близько 200 метрів. За фактом скоєного, мешканцями було викликано оперативно-слідчу групу та складено протокол про правопорушення. Мешканці чергують по черзі аби завадити їм працювати. Нас запевняють, що громада понад усе, але в реальності ми бачимо реально, що людей ніхто ні в що не ставить.Просимо вас про допомогу!!!