Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1317 (5469738)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Прогонюк Сергій Тарасович
Дата контролю:8 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На моє звернення за номером О-996 стосовно прибирання снігу на вул. П. Запрожця, Стальского, Райдужна, Пан ПРогонюк дав відповідь, що ЖЕД контролює та совєчасно організовує чищення снігу на данній частині. Але 6.02.2019, після чергових опадів, вище вказана частина не зачищена (див. фото). На данний час опадів дуже мало, та чітко видно, що сніг там не прибраний, пересуватися ця кількість завазає тим, що цей сніг при падінні температури повітря претвориться в ожеледь. Та в черговий раз це доказ того, що за останні декілька років ця частина взагалі не прибирається, всупереч стердженню Пана Прогонюка. Якщо опадів буде більше, то пересування там взагалі буде неможливе.
Мешканці цього району наполягають на уважній перевірки данного факту, та все ж таки організувати роботи по очищенню сніга на вищевказаній частині. Звернення О-996 вважаю не виконаним.