Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-1974 (5469742)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Не працює пасажирський ліфт
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Павлова О.Ю.
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

З 1.02.2019р. і по теперішній час, у нас в будинку не працює жоден ліфт. Це повних 6 днів. Будинок 12ти поверховий, в якому мешкають люди похилого віку і родини з маленькими діточкми. 6 днів вони мусятьі тягати на собі дитину и коляску, а старі люди в загалі не можуть піднятися на високий поверх.
За версією Жек та ”Укрліфтсервіс”, в ліфтах було вкрадено все обладнання.
Якщо припустити, що це правда, то вирішеня питання роботи ліфтів Жек і ”Укрліфтсервіс” валять один на одного. На численні звернення мешканців,від диспетчерів обох установ кожен день поступають різні версії відповідей. Але вони зводяться до одного –« вкрадено обладнання – звертайтеся… в Жєк або в Укрліфт». Жек відповідає, що ”Укрліфтсервіс” має зробити реконструкцію, ”Укрліфтсервіс”, що Жек має проплатити за обладнання, бо являється його власником. Строки запуску хоча б одного з ліфтів не оголошуються.
Ліфти в будинку функціонують з 1994 року, зараз вони в жахливому технічному стані і потребують капітального ремонту, який не провадився ні разу, або заміни.
Хочу наголосити, що в 2016 році державою була встановлена сигналізація на вході до ліфтових шахт, але з незрозумілих причин, вона не працює близько року. З неофіційних даних - Жек не платить за її обслуговування.
Крадіжка обладнання в наших ліфтах здається неправдоподобною, або це зробили професійні механіки, бо по-перше, замки та решітки на вході не зламані, по-друге - зняти блоки керування ліфтами та ”майже все обладнання” за одну ніч і не вчиняючи шуму, звичайний крадій або наркоман не в змозі.
Від свого імені та від всіх мешканців, просимо допомогти в вирішенні питання з ліфтами.
З повагою. Ткаченко М.Б.