Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2004 (5469758)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня. Прошу вжити заходів, аби уникнути незаконного паркування автомобілів на транзитній пішохідній зоні та зупинці громадського транспорту. Зараз, дуже часто на даній території паркуються автомобілі відвідувачів ресторану Портфоліо. Прошу вжити відповідних заходів, а саме, прошу встановити обмежувальні напівкулі, або влаштувати огорожу між проїжджою частиною та тротуаром