Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2430 (5469816)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення огородження зеленої зони
Відповідальний:ЖЕД - 303 [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Борисенко Валентина Павлівна
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Уже один раз просила огородить газон от авто. Еще раз убедительно прошу огородить газон, чтобы не превратили его в стоянку. На ответ заступника директора Мнацаканян Л.А.

”Ваше звернення, що надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» , з питання встановлення огорожі на прибудинковій території у зверненні № Л-2192/1 від 04.02.2019 року, було уважно розглянуто та опрацьовано комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду деснянського району м. Києва» в термін передбачений Законом України «Про звернення громадян».
За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.
Працівниками ЖЕД – 303 було обстежено прибудинкову територію, для запобігання паркування автомобілів на зеленій зоні потребується встановлення огорожі вздовж вищевказаної території. Зазначені роботи виконуються в межах капітального ремонту за рахунок бюджетного фінансування.
На жаль, фінансовий ресурс бюджету міста Києва на проведення ремонтних робіт у житловому фонді в поточному році вкрай обмежений, що не дозволяє забезпечити виконання усіх необхідних робіт у багатоквартирних будинках міста Києва за рахунок бюджетних коштів і встановлення огорожі на прибудинковій території Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2019 рік не передбачені.
В той же час, повідомляємо, що у місті Києві реалізується Міська програма співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва (відповідно до рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 780/1784 зі змінами, внесеними рішенням Київської міської ради від 20.11.2018 № 56/6107) (надалі – Міська програма співфінансування).
Міська програма співфінансування поширюється на багатоквартирні будинки у місті Києві, які експлуатуються більше десяти років, та передбачає співфінансування робіт у будинку у відсотковому розмірі очікуваної вартості робіт згідно з прогресивною шкалою за рахунок коштів співвласників багатоквартирного будинку та решти вартості робіт - за кошти бюджету міста Києва.” -хочу напомнить ,что каждый житель нашего дома платит ежемесячно за приддомовую территорию, с каждой квартиры не меньше 200 гривен в месяц. Куда деваются деньги и почему придомовой газон превращают в стоянку? Большая просьба немедленно привести придомовую территорию в порядок,убрать с газонов авто, и сделать ограждения.