Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-3971 (5469823)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 109 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Притульський Віктор Артемович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу переставити смітники що знаходяться біля будинку на вул.Академіка Заболотного 156/1 та 156/2 наразі вони стоять на єдиному тротуарі що йде уздовж тієї ділянки дороги, і люди щодня пробираються через гору сміття з дітьми, обійти там ніяк не можна тому що припарковані машини, вже не одноразово подавала прохання щодо цього смітника, просте прибирання не вирішує ситуацію, прошу прибрати смітники з тротуару це не відповідає жодним санітарним нормам і знайти їм інше місце.