Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-964 (5469952)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Біля вулиці Ямська, 35 не працює світлофор. Там дуже небезпечно переходити: активний рух, вночі не видно пішоходів, автомобілі не хочуть зупинятися. Мене вчора ледве не збили, а зі мною йшла дитина.

Відремонтуйте світлофор, будь ласка.