Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-1357 (5469978)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність насипу (піску, солі) на дорозі, вулиці чи тротуарі
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Сьогодні вночі тротуари обледініли, люди падають і калічаться. Невже комунальникам мізки відморозило? По Кловському узвозу від будинку 20 вниз - суцільна ковзанка без натяку не пісок. У Києва нема піску, чи влади? Ганьба!!!