Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-965 (5469988)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Питання для переадресації за належністю
Відповідальний:КБУ ”Контактний центр міста Києва” [Загуменний Дмитро Миколайович], виконавець: Жукова Лариса Петрівна
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

06.02.2019
Голові Державної служби України з питань
безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
ЛАПА Володимир Івановичу
Ярового С.М.

З метою документального забезпечення якісної перевірки, додатково до зверненням від 6 Грудня 2018
Я-9230, додаю копії рахунків. На доданому фото рахунок за 02.2018 (обсяг споживання ХВП вказаний «4,5») та рахунок за 03.2018 (обсяг споживання ХВП вказаний «11»). Дані копії рахунків беззаперечно підтверджують, що ПрАТ «АК «Київводоканал» порушує вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», згідно якого:

Стаття 10. Розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами

3. Обсяги спожитої у будівлі гарячої, питної води, визначені за допомогою вузлів комерційного обліку (а у випадках, передбачених частиною другою статті 9 цього Закону, - за розрахунковим або середнім споживанням), розподіляються між споживачами з урахуванням того, що:
4) у разі якщо частина приміщень у будівлі оснащена вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, а частина - не оснащена, обсяг відповідної комунальної послуги, спожитий споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку, встановлюється у розмірі, визначеному за допомогою таких вузлів, а загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої, питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби та споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку) розподіляється між споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами.
Стаття 14. Фінансові санкції, що застосовуються за порушення законодавства у сфері комерційного та розподільного обліку комунальних послуг
2. За порушення вимог цього Закону на суб’єктів господарювання, які є операторами зовнішніх інженерних мереж або виконавцями комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання, а також на інших осіб, які здійснюють розподіл обсягів відповідної комунальної послуги, накладається штраф у таких розмірах:
3) 36 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - у разі здійснення розподілу обсягів комунальних послуг з порушенням вимог цього Закону або методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг;

Стосовно обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби, цей обсяг включається до плати за утримання будинків та прибудинкової території, яку регулярно сплачую.