Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4194 (5469999)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Святошинська РДА [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

По моєму зверненню П-41382 не має ніякого результату. У зв’язку з установкою півкуль на дорозі, людям, які приїхали в РОВД не має де припаркуватись і для паркування вибрали пішохідну доріжку і парк навпроти забору РОВД. Псується територія парку, людям не можливо пересуватися по пішохідному переходу. З установкою півкуль зменшилась ширина проїзжої частини. Взимку , коли йде сніг, ці півкулі засипає снігом і хто не знає, що вони там є , при паркуванні може пошкодити авто . В благоустрої відповіли, що дозволу на встановлення півкуль не давали. Який результат буде ?