Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3548 (5470088)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:8 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня. Прошу прибрати кригу навколо будинку 19, по вул. Липківського, та по дорозі по якій виходять з подвір’я на вулицю Липківського.
По самій вулиці Липківського крига на обох тротуарах (по парній та непарній стороні) від вул. Кавказська до площи Кривоноса та на зупинках громадського транспорту.
Також є крига на пішохідній доріжці від метро Осокорки до будинку 26 на Днепровській набережній і перед самим будинком.