Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1570 (5470268)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ШЕУ [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Хмарський Олег Іванович
Дата контролю:8 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Проблема полягає в тому, що по вул.Западинській зовсім не чистяться тротуари від снігу і нічим не посипаються.
Цією дорогою діти ходять до школи (#156) і якщо піднятися вгору без падінь ще більш-менш можливо, то спуститись вниз без падіння на слизьких, замерзлих, не посипаних тротуарах є абсолютно не можливим.
Дуже б хотілося водити дітей до школи спокійно, по чистому тротуару, а не в суцільній напрузі, щосекунди думаючи як би не впасти!!!
Дуже сподіваюсь на швидке вирішення проблеми!