Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4952 (5470308)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Управління освіти [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Списовська Євгенія Іванівна
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день! Хочу звернути вашу вагу, що раніше я залишала два звернення № С-54401 від 23.12.18р. й № С-4252 від 02.02.19р. щодо заїзду транспорту на газону зону біля ліцею ”Інтелект”. В.о. голови П.Захарченко перенаправили мої звернення до Дарницької районної в місті Києві ДА, яка та в свою чергу направила їх (звернення) на розгляд до Головного управління патрульної поліції міста Києва з метою вжиття відповідних заходів реагування. Але сьогодні я отримала лист № С-244/41/11/10/02-2019 від 05.02.2019р. від Заступника начальника Національної поліції України ДПП УПП у місті Києві Д.А.Євдокимова, де він зауважив, що це питання не відноситься до компетенції управління патрульної поліції м.Києва і відправив моє звернення назад, знову до Дарницької районної в м.Києві ДА для опрацювання (лист додається).

Як це розуміти? Моє питання щодо безпеки школярів й знищення газону (зеленої зони) так і залишиться невирішеним?! Мої звернення перенаправляють з однієї інстанції до іншої, як бумеранг. Дуже сподіваюсь на дієвість КБУ ”Контактний центр міста Києва 1551” і питання встановлення стовбчиків нарешті вирішиться. Дякую!