Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2462 (5470604)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:8 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

киевавтодор не убирает снег на тротуарах вдоль улицы борщаговской. люди падают!!!