Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4019 (5470886)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення лічильників на опалення
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня.
Хочу звернути увагу на те, що зараз в багатьох будинках, в тому числі і моєму, зараз відсутні/непрацездатні будинкові лічильники опалення.
Зараз середина опалювального сезону і нарахування, що здійснюються за відсутності нашого лічильника сильно б’ють по гаманцю. Ці нарахування за послуги з опалення здирають останні кошти, що залишалися в збереженнях звичайних людей.
Підвищення тарифів це одне, а ось позбавлення можливості відстеження реальних чисел до оплати і позбавлення в необхідності економії енергії... Це вже інше. Нащо було утепляти будинки , а потім знімати лічильник за яким можна було відстежити реальне покращення для мешканців будинку?

Шановні люди, в моєму будинку знято будинковий лічильник з обліку 31.12.2018. По всім правилам , компанія що обслуговує наш будинок мала вже прийняти та вирішити цю проблему. Або відремонтувати лічильник у випадку пошкодження, або замінити його. Але в нашій країні проблеми не вирішуються одразу, навіть з біди деякі люди отримують вигоду. Ті кошти , що нам допомогли зекономити за рахунок встановлення нових вікон в під’їздах, зараз безсоромно витягають з нас за рахунок банального очікування. Без-діяння відповідальних компаній приносить кошти за рахунок переплат за опалення при тарифах за квадратуру квартир, натомість дійсно використаних Гігокалорій , що можна відстежити за домовим лічильником.

Прошу звернути увагу на те, що опалювальний сезон у самому розпалі і на те, що зволікання компаній стосовно заміни лічильників може зачекати доки нарахувань за опалення не буде! У разі потреби наші мешканці краще допоможуть оплатити купівлю нового нового домового лічильника, ніж будуть чекати поки їхні гроші капають комусь у кишеню.

Допоможіть нам замінити домовий лічильник хоча б на протязі цього місяця, будь-ласка і дякую.