Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2474 (5470913)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня.
Вже багато років розмітка по всій протяжності Дарницького шосе відсутня. А саме відсутні: розподілювальна смуга напрямків руху та рядів по кожному з напрямків. В додачу до того, освітлення в темну пору дня також відсутнє, хоча ліхтарі встановленні по всьому Дарницькому шосе. Також, присутньо декілька дуже глибоких ям, які при даних обставинах можуть стати фатальними при потраплянні транспортного засобу в таку яму. Водостічни люки знаходяться без захисних решіток в правому ряді в напрямку руху до Дарницького мосту. Ця ділянка є дуже небезпечна та веде за собою масу порушень ПДР та призводить до аварійних ситуацій.
Прохання зробити розмітку, ввімкнути освітлення, відремонтувати дуже глибокі ями та закрити водостоки.
Дякую!