Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2032 (5470915)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”УЗН” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Ковшун Є. М.
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу розібратися з нелегальною парковкою, яку влаштували за адресою пр-т П.Тичини 18/1 навпроти ресторану ”Старий маєток” на землях комунальної власності та землях Зеленбуду. Ставлять постійно машини на зелених зонах а також на пішохідних дорожках, які, до речі тільки відремонтовані. Вказані машини заважають пішоходам та порушують правила паркування, а також екологічні норми. Незаконно встановлено шлагбаум, а також охоронець самовільно бере гроші за паркування цих машин. Прошу демонтувати незакаонно встановлені конструкціі та звільнити пішохідну зону!