Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8427 (5470929)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

У відповідь на моє звернення від 25.01.2019 № К-5201/1, яке надійшло на сайт КБУ «Контактний центр м. Києва» мені було надано відповідь від ЖЕД ”Липкижитлосервіс”, що ”Згідно Розпорядження виконавчого органу Київської міської Ради (КМДА) № 1741 від 26.12.2007 р. «про переведення жилих приміщень у нежилі» квартира № 106 є нежилим приміщенням та використовується під офіс АК «Правекс-Банк».”
Згідно розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 1 жовтня 2002 р. N 1825, що зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 8 жовтня 2002 р. за N 76/459 про ПОРЯДОК переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі у м. Києві, що діяло на момент прийняття розпорядження у 2007 році, у пункті 1.4. сказано,що: ”Переведення жилих приміщень державної, колективної, приватної форм власності у нежилі допускається у разі, якщо вони розташовані у цокольних, підвальних, напівпідвальних, перших та других поверхах жилих будинків, які мають окремий вихід або мають можливість влаштування окремого виходу та за згодою власників жилих будинків.”
Згідно вищенаведенний даних прошу провести перевірку законності розпорядження про переведення квартири за адресою м.Київ, вул.Кловський Узвіз, 9/2, кв.106, що розташована над моїм житловим приміщенням на 4 поверсі жилого дому до нежилого фонду. Також повідомляю, що згоди на переведення в недитловий фонд жоден з власників квартири, що розташована під цим приміщенням не надавав.